Velkommen til
Pjerrot Magic

> Gode kvalitetsvarer

> Rimelige priser

> God kundeservice

> Hurtig levering

Fri fragt 

i Danmark ved køb over DKK 600,00 (til nærmeste DAO pakkeshop). 

Åbningstid 

på Hvidovrevej 137,2, 2650 Hvidovre:
Vi har ikke faste åbningstider i shoppen. Ring eller send en sms på 60838100 eller skriv en mail, så laver vi en aftale.

Netbutikken er naturligvis altid åben.

Mest solgte

The Sponge Book og 4 bolde

The Sponge Book og 4 Bolde Forstør

Ny vare

The Sponge Book og 4 bolde er et godt tilbud. The Sponge Book er en god lille håndbog. Skal du begynde med sponge bolde, kan du begynde her. Er du godt i gang, så er der her nye ideer. Denne lille bog rummer store tricks og er en samling af de klassiske og bedste rutiner og greb med sponge bolde. Her er bl.a. Al Goshman's super rutine.... (se mere nedenfor)

Der medfølger 4 bolde.

Flere detaljer

På lager

85,00 DKK inkl. moms

The Sponge Book og 4 bolde er et godt tilbud. The Sponge Book er en god lille håndbog. Skal du begynde med sponge bolde, kan du begynde her. Er du godt i gang, så er der her nye ideer. Denne lille bog rummer store tricks og er en samling af de klassiske og bedste rutiner og greb med sponge bolde. Her er bl.a. Al Goshman's super rutine, der vandt priser i 1960'erne, men som stadig er noget af det bedste, der er lavet med disse bolde. Gode tydelige illustrationer og grundige forklaringer til 13 rutiner. Og desuden medfølger der 4 bolde, så du kan gå i gang med det samme.

Hæftet er på engelsk, redigeret af Frances Marshall, i A5 format, på 48 sider. Denne udgave er trykt i 1980.

Kunder, der købte denne vare, købte også

30 andre produkter i den samme kategori: